Gerçek sedir ağacı doğraması, doğal taş döşemesi ve keçi tüyü tavan kaplaması ile sekiz adet bungalovumuz çevre dostu konuklarımızın hizmetine sunulmuştur. Fotovoltaik sistemimizle ürettiğimiz kendi elektriğimiz ile yazın serinlemenizi, kışın ısınmanızı sağlıyoruz. Doğadan gelen saf lüksün tadını çıkarın!

Yere kadar olan cam doğramalar sayesinde doğrudan el değmemiş doğa manzarasına sahipsiniz: yıllanmış zeytin ağaçları, taze açan çiçekler, her mevsim farklı güzellikler sunan eşsiz bir tablo misali!

Sedir kokan geniş bungalovlarımızda konaklayan iki (maksimum üç) konuğumuz doğada konforlu bir tatilin tüm gereksinimlerini bulacaklar: güzel ve sade mobilyalar, kaliteli, sağlıklı yataklar, güzel ve modern tasarlanmış doğal taş döşeme bir banyo ve paha biçilemez büyüleyici doğa manzarası.

Doğanın ortasında ancak yine de tüm dünya ile bağlantılı

Tüm bungalovlarda kablosuz internet bağlantısı mevcuttur. Özellikle konferans ve eğitim proje katılımcılarımız büyüleyici doğanın içerisinde tüm dünya ile bağlantı içinde olmanın yani teknik donanımımızın değerini takdir ediyorlar.

Tesisimizin tüm alanlarında daire şekilleri ile karşılaşırız: bungalovlar daire şeklinde tasarlanmış, kamp ateşinin yakıldığı alanın çevresine yerleştirilmiştir. Büyük toplantı çadırımız da daire şeklindedir, bunun arkasındaki fikir nedir?

Gruplara yönelik hizmetimiz ve eğitim projeleri sunan yapı olarak birlik ve beraberlik unsurlarını ön plana koyarak hareket ediyoruz. Yuvarlak masa misali tüm yerler eşit konumdadır ve bireylerin şahsi iktidar güçleri yerine ‚‘‘grubun ruhu‘‘ tüm tesisin stil ve atmosferini yaratmaktadır.